Jesteśmy generalnym dystrybutorem włoskiej firmy Barberi w PolsceInstalator Nr 3

Nowy numer 1/2017 (3)  już jest!
INSTALATOR – z myślą o Tobie

Jak zawsze duża dawka niezbędnej wiedzy!


WIĘCEJ

OTTONE to siła. Siła ludzi, pomysłów i produktów.

 


OTTONE to młoda firma, która powstała dzięki zaangażowaniu osób z długoletnim doświadczeniem w branżach techniki grzewczej i sanitarnej oraz okuć budowlanych.

Naszym celem jest budowanie długofalowych relacji biznesowych opierających się na uczciwych i przejrzystych zasadach: wzajemnym zaufaniu i lojalności. Chcemy sprostać coraz to nowym wyzwaniom jakie stawia rynek, dlatego szczególną uwagę przykładamy do rozpoznania potrzeb naszych klientów i ich zaspokojenia.

Stawiamy na najwyższą jakość produktów markowanych logiem OTTONE, innowacyjność proponowanych przez nas rozwiązań, terminową i solidną realizację zamówień oraz profesjonalne doradztwo techniczne. Nasz doświadczony i wykwalifikowany zespół dołoży wszelkich starań, aby zapewnić Państwu zadowolenie.

Siedziba OTTONE mieści się w oddalonej o 10 kilometrów od Krakowa miejscowości Głogoczów. Budynek, w którym się znajdujemy został oddany do użytkowania w lipcu 2014 roku. Posiadamy nowoczesne i atrakcyjne zaplecze magazynowo – logistyczne.

Gwarantujemy Państwu, że zaangażowanie wszystkich pracowników OTTONE skutkować będzie obustronnym sukcesem. Zapraszamy do współpracy i skorzystania z oferty firmy OTTONE.

Zarząd Spółki Ottone - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa:
• Przemysław Szczygieł – Prezes Zarządu
• Zofia Brzegowa – Członek Zarządu
• Dawid Sidełko – Członek Zarządu